Nagyterem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
             
8:00
Frenkó Csilla
Pilates
Szabó Diana
Köredzés
Frenkó Csilla
Pilates
  Szabó Dia
Köredzés
   
9:00
  Micheller Szilvia
Alakformáló
Micheller Szilvia
Alakformáló
Micheller Szilvia
Alakformáló
     
10:00
    Halmos Hajnal (ÚJ!)
Baba - mama torna
    Koleszár Alíz (ÚJ!)
Zsírégető
Erdélyi Zsuzsanna
Zsírégető
11:00
    Halmos Hajnal (ÚJ!)
Senior vagy gerinc
    Koleszár Alíz (ÚJ!)
Gerinctréning
Erdélyi Zsuzsanna
Jóga
12:00
             
13:00
             
14:00
             
15:00
  Mile Szilvia
Fitness haladó (15.30 - tól)
  Mile Szilvia 90p
Fitness haladó (15.30 - tól)
     
16:00
Mile Szilvia (90p)
Fitness 16.30 - tól
      Mile Szilvia
kezdő gyerek fitness
  Skribek Zsófia (új!)
Alakformáló
17:00
  Mile Szilvia
Haladó tánc
Farkas Kinga
Zsírégető
Mile Szilvia
Haladó balett
Farkas Kinga (új!)
Alakformáló
  Skribek Zsófia (új!)
KANGOO
18:00
Tekeres Csaba (h)
Cross training
Válóczy Luca
HOT IRON 2
Tóth Andrea (ÚJ!)
DeepWork
Válóczy Luca
HOT IRON 1
Farkas Kinga (új!)
Köredzés
  Szabó Dia
HOT IRON 1
19:00
Skribek Zsófia (új!)
Kangoo (19.30 - tól)
Válóczy Luca
Alakformáló
Tóth Andrea (ÚJ!)
Iron Cross
Válóczy Luca
Alakformáló
     
20:00
    Skribek Zsófia (új!)
KANGOO
       
21:00
             

Kisterem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
             
8:00
             
9:00
             
10:00
             
11:00
             
12:00
             
13:00
             
14:00
             
15:00
             
16:00
             
17:00
Groholy Babett (ÚJ!)
TRX köredzés (01.16 - tól)
Sokoray Lilla (ÚJ!)
Boksz aerobic
  Bots Szabolcs (ÚJ!)
Cross trng
     
18:00
  Sokoray Lilla (ÚJ!)
Piloxing
  Sokoray Lilla (ÚJ!)
Piloxing
     
19:00
Éva Zsófia
Zsírégető
Bots Szabolcs (ÚJ!)
TRX köredzés
  Szabó Dia
Dance step
     
20:00
             
21:00
             

Spinning terem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
             
8:00
Köves Eszter
Spinning
Barna Edit
Spinning
Barna Edit
Spinning
Barna Edit
Spinning
Köves Eszter
Spinning
   
9:00
Köves Eszter
Spinning + Has
Barna Edit
Spinning
Barna Edit
Spinning
Barna Edit
Spinning
Köves Eszter
Spinning + Has
Barna Edit
Spinning (9.30 - tól)
 
10:00
K.Thurnherr Zsófi(75p)
Bike with Baby (10.15 - )
    K.Thurnherr Zsófi(75p)
Bike with Baby (10.15 - )
     
11:00
K.Thurnherr Zsófi(75p)
Bike with Baby (11.30 - )
    K.Thurnherr Zsófi(75p)
Bike with Baby (11.30 - )
     
12:00
             
13:00
             
14:00
             
15:00
             
16:00
  Csató Alexandra (h)
Spinning (16.30 - tól)
      Kalán Eszter
Spin Racing
 
17:00
Jámbor Beáta
Spinning (17.30 - tól)
Csató Alexandra (h)
Spinning (17.30 - tól)
Kalán Eszter
Spin Racing
Gyulai Barbi
Spinning (17.30 - tól)
Gyulai Barbi
Spinning
   
18:00
Jámbor Beáta
Spinning (18.30 - tól)
  Jámbor Beáta
Spinning
Gyulai Barbi
Spinning (18.30 - tól)
     
19:00
    Jámbor Beáta
Spinning
       
20:00
             
21:00
             

Boxterem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
             
8:00
             
9:00
             
10:00
             
11:00
             
12:00
             
13:00
             
14:00
             
15:00
             
16:00
    Mile Szilvia
Akrobatika (90p)
       
17:00
  Frenkó Csilla
Pilates
  Elmarad
Pilates
     
18:00
Mile Szilvia
Akrobatika 18.30 - 20.00
Bots Szabolcs (ÚJ!)
Boksz köredzés
Béres Zoltán
Kesztyűzés
Bots Szabolcs (ÚJ!)
Boksz köredzés
     
19:00
  Béres Zoltán
Kesztyűzés
Béres Zoltán
Kesztyűzés
Béres Zoltán
Kesztyűzés
     
20:00
             
21:00
             

CrossFusion terem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
    Farkas Bálint (új!)
Cross trng
       
8:00
             
9:00
Bots Szabolcs (ÚJ!)
Cross trng
Szabó Diana
TRX
    Szabó Dia
TRX
   
10:00
             
11:00
          Farkas Katalin
Funkc.tréng plusz
 
12:00
          Bánhegyi Gergő
CrossFusion haladó (12.30 - )
 
13:00
             
14:00
          Bánhegyi Gergő
CrossFusion
 
15:00
             
16:00
        Groholy Babett (ÚJ!)
TRX 16.30 - tól (01.20 - tól)
   
17:00
Farkas Katalin
Funkc.tréng plusz(17.30tól)
Bene Viktória (90p)
kezdő CrossFusion
Farkas Katalin
Funkc.tréng plusz(17.30tól)
Bene Viktória
kezdő CrossFusion
  Tóth Andrea (ÚJ!)
Cross trng
Szabó Dia
TRX
18:00
Farkas Katalin
Funk.tréng basic (18.30 - tól)
Bödő - Vald Gegő (h)
TRX
Farkas Katalin
Funk.tréng basic (18.30 - tól)
Szabó Dia
TRX
Gyulai Barbi
TRX
Tóth Andrea (ÚJ!)
Intervall
 
19:00
Juhász Imre
CrossFusion (19.30 - tól)
Bánhegyi Gergő
CrossFusion (19.30 - tól)
Bánhegyi Gergő
CrossFusion (19.30 - tól)
Juhász Imre
CrossFusion (19.30 - tól)
Juhász Imre
CrossFusion (19.30 - tól)
   
20:00
Juhász Imre
CrossFusion (20.30 - tól)
Bánhegyi Gergő
CrossFusion (20.30 - tól)
Bánhegyi Gergő
CrossFusion (20.30 - tól)
Juhász Imre
CrossFusion (20.30 - tól)
Juhász Imre
CrossFusion(20.30 - tól)
   
21:00
             

Keresés

Hírlevél

szovegfejlec kovessminket

facebyoutube twittpinter insta blog.hu

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.