Órarend (2017.03.20 - 2017.03.26)

Aerobic órarend

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Farkas Bálint  
Cross training
-   Major Dániel  
Köredzés
  Major Dániel  
HIIT Cardio
  Holló Kriszti  
Zsírégető
- -
8:00   Tóth Andi  
DeepWork
- - - - - -
9:00 - - - - -   Besze Edina  
Hot iron cross
-
10:00 - - - - -   Besze Edina  
Alakformáló
  Wekerle Gyula  
Slimtraining
11:00   Vadon Ágnes(h)  
Senior torna
  Szalay Tamás  
Senior torna
  Béres Alexandra  
Senior torna
  Vadon Ágnes   
Senior torna
  Béres Réka  
Senior torna
-   Wekerle Gyula  
Fitbox
12:00   Vadon Ágnes  
Gerinctorna
  Tomori Andi  
Kondi
-   Tomori Andi  
Kondi
  Tomori Andi  
Zsírégető
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - -   Bencsik Móni  
Gerinc torna
- -
16:00 -   Tomori Andi  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Alakformáló
-   Major Dániel  
Kondi
- -
17:00   Wekerle Gyula  
Iron boksz
  Tomori Andi  
Zsírégető
  Szőts István  
Zsírégető
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron cross
  Körmendi Petra  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Zsírégető 
18:00   Wekerle Gyula  
Slim training
  Baric Évi(h)  
Alakformáló
  Szőts István  
Full kondi
  Czvikli Zsuzsa  
Jóga Flow
  Körmendi Petra(h)  
Zsírégető 
  Körmendi Petra  
Zsírégető
  Tomori Andi  
Alakformáló
19:00   Wekerle Gyula  
Fit box
  Driszku István  
Bootcamp
  Csont András  
Alakformáló
  Wekerle Gyula  
Fitbox
  Körmendi Petra(h)  
Haslábpopsi
-   Holló Kriszti  
Pilates
20:00   Csont András  
Alakformáló
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron1
  Osvaldo Zequeira  
Salsa Fitness
  Tóth Andi(h)  
Dinamikus gerinctréning
- -
21:00 - - - - - - -

Funkcionális terem

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Major Dániel  
TRX
  Körmendi Petra(h)  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Groholy Babett  
Funkcionális köredzés
- -
8:00 #HIV! - - - - - -
9:00 - - - - - -   Madarász Zsolt  
TRX
10:00 - - - - - -   Madarász Zsolt  
Cross training 90
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   (16:30)Major Dániel  
TRX köredzés
- -   Tar Edit(h)  
Cross training
  Csont András  
Core training
- -
17:00   (17:30)Pilisy Zsófi(h)  
TRX
-   Pilisy Zsófi  
Cross training
  (17:30)Tomori Andi  
TRX
  Körmendi Petra  
TRX
  Landl Brigi  
TRX
-
18:00   (18:30) Pilisy Zsófi  
CrossCamp
  (18:30) Vörös Kata  
TRX köredzés
  Madarász Zsolt  
TRX
  (18:30)Vörös Kata  
TRX
  Madarász Zsolt  
TRX
-   Závecz Kriszti  
TRX
19:00   (19: 30)Pilisy Zsófi  
TRX 
  (19:30)Vörös Kata  
TRX
  Madarász Zsolt  
TRX
  (19:30)Pilisy Zsófi  
Cross training súlyzós
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

Kisterem


HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 -   Czvikli Zsuzsa  
Gerincjóga
- - - - -
8:00 - - - - - - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - - - -
11:00 - - - - - - -
12:00   elmarad  
Shape akciós jegy
-   Béres Alexandra  
Shape akciós jegy
-   Béres Réka  
Shape akciós jegy
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - -   (15:30) Mile Szilvi  
Gyerekfitness
- - - -
16:00 - -   90 perc   - - - -
17:00   (17:30)Bálint Katica  
Spinning 
  (17:30)Csont András  
Spinracing
-   (17:30) Csont András  
Spinracing
  Csont András  
Spinracing
-   Csont András  
Spinracing
18:00   (18:30)bálint Katica  
Spinning
  (18:30)Osvaldo Zequeira  
Salsa fitness
  Varga Kata (h)
Spinning
  (18:30)Csont András  
Spinracing
  Csont András  
Spinracing
  Landl Brigi  
Gerinctorna
-
19:00   (19:30) Landl Brigi  
Gerinctorna
-  Varga Kata (h) 
Spinning
-   Tóth Andi  
DeepWork
- -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

 

Jövő heti órarend (2017.03.27 - 2017.04.02) 

Aerobic órarend

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Farkas Bálint  
Cross training
-   Major Dániel  
Köredzés
  Major Dániel  
HIIT Cardio
  Holló Kriszti  
Zsírégető
- -
8:00 - - - - - - -
9:00 - - - - -   Besze Edina  
Hot iron cross
-
10:00 - - - - -   Besze Edina  
Alakformáló
  Wekerle Gyula  
Slimtraining
11:00   Klobusitzky Claudia  
Senior torna
  Szalay Tamás  
Senior torna
  Béres Alexandra  
Senior torna
  Vadon Ágnes   
Senior torna
  Béres Réka  
Senior torna
-   Wekerle Gyula  
Fitbox
12:00   Vadon Ágnes  
Gerinctorna
  Tomori Andi  
Kondi
-   Tomori Andi  
Kondi
  Tomori Andi  
Zsírégető
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - -   Bencsik Móni  
Gerinc torna
- -
16:00 -   Tomori Andi  
Alakformáló
  Tomori Andi  
Alakformáló
-   Major Dániel  
Kondi
- -
17:00   Wekerle Gyula  
Iron boksz
  Tomori Andi  
Zsírégető
  Szalka Andi  
Zsírégető
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron cross
  Körmendi Petra  
Alakformáló
  Tar Edit(h)  
Zsírégető 
18:00   Wekerle Gyula  
Slim training
  Béres Alexandra  
Súlykontroll
  Szalka Andi  
Full kondi
  Czvikli Zsuzsa  
Jóga Flow
  Körmendi Petra(h)  
Zsírégető 
  Körmendi Petra  
Zsírégető
  Tar Edit(h)  
Alakformáló
19:00   Wekerle Gyula  
Fit box
  Driszku István  
Bootcamp
  Csont András  
Alakformáló
  Wekerle Gyula  
Fitbox
  Körmendi Petra(h)  
Haslábpopsi
-   Holló Kriszti  
Pilates
20:00   Csont András  
Alakformáló
  Holló Kriszti  
Pilates
  Góth Mariann  
Hot iron1
  Osvaldo Zequeira  
Salsa Fitness
- - -
21:00 - - - - - - -

Funkcionális terem

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Major Dániel  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Vörös Kata  
TRX
  Vald Gergő  
TRX
  Groholy Babett  
Funkcionális köredzés
- -
8:00 #HIV! - - - - - -
9:00 - - - - - -   Madarász Zsolt  
TRX
10:00 - - - - - -   Madarász Zsolt  
Cross training 90
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   (16:30)Major Dániel  
TRX köredzés
- -   Farkas Bálint  
Cross training
  Csont András  
Core training
- -
17:00   (17:30)Pilisy Zsófi(h)  
TRX
-   Pilisy Zsófi  
Cross training
  (17:30)Tomori Andi  
TRX
  Körmendi Petra  
TRX
  Csige Bogi (h)  
TRX
-
18:00   (18:30) Pilisy Zsófi  
CrossCamp
  (18:30) Vörös Kata  
TRX köredzés
  Madarász Zsolt  
TRX
  (18:30)Vörös Kata  
TRX
  Madarász Zsolt  
TRX
-   Závecz Kriszti  
TRX
19:00   (19: 30)Pilisy Zsófi  
TRX 
  (19:30)Vörös Kata  
TRX
  Madarász Zsolt  
TRX
  (19:30)Pilisy Zsófi  
Cross training súlyzós
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

Kisterem


HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 -   Czvikli Zsuzsa  
Gerincjóga
- - - - -
8:00 - - - - - - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - - - -
11:00 - - - - - - -
12:00   Klobusitzky Claudia  
Shape akciós jegy
-   Béres Alexandra  
Shape akciós jegy
-   Béres Réka  
Shape akciós jegy
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - -   (15:30) Mile Szilvi  
Gyerekfitness
- - - -
16:00 - -   90 perc   - - - -
17:00   (17:30)Bálint Katica  
Spinning 
  (17:30)Csont András  
Spinracing
-   (17:30) Csont András  
Spinracing
  Csont András  
Spinracing
-   Csont András  
Spinracing
18:00   (18:30)bálint Katica  
Spinning
  (18:30)Osvaldo Zequeira  
Salsa fitness
  Virágh Zsolt  
Spinning
  (18:30)Csont András  
Spinracing
  Csont András  
Spinracing
  Csige Bogi(h)  
Gerinctorna
-
19:00   (19:30) Landl Brigi  
Gerinctorna
-   Virágh Zsolt  
Spinning
-   Tóth Andi  
DeepWork
- -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

 

Hot Iron 2 és Cross: HALADÓ órák, melyet azon vendégeinknek ajánljuk, akik legalább 6 - 8 hét Hot Iron 1 és 2- es órát végig jártak.
A változtatás jogát fenntartjuk!

Keresés

Hírlevél

szovegfejlec kovessminket

facebyoutube twittpinter insta 

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.