Órarend (2017.02.20 - 2017.02.26)

 

Aerobic órarend - Nagy terem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Fintor Gábor (Új)  
Alakformáló
  Borbély Beatrix  
Has-láb-fenék
  Válóczy Luca  
Alakformáló
  Borbély Beatrix   
Alakformáló
  Válóczy Luca  
Alakformáló
- -
8:00   Pintér Adrienn  
Zsírégető
  Lakatos Anna   
Cross tréning
  Pintér Adrienn  
Zsírégető
  Lakatos Anna   
Cross tréning
  Pintér Adrienn  
Zsírégető
  Nagy Zsuzsa  
Alakformáló
-
9:00   Marsi Alexandra  
Kondi
  Lakatos Anna   
Gerinc tréning+streching
  Fehér Sándor  
Hot Iron
  Páncsics Dianna  
Spin Racing
  Galgóczi Viktória  
IRON CROSS
  Nagy Zsuzsa  
Zsírégető + Has
  Holló Leleszi Krisztina  
Alakformáló
10:00   Válóczy Luca  
Zsírégető
  Augusztin Évi (10.30-tól)  
Baba-mama és terhes torna
  Fehér Sándor  
Alakformáló
  Augusztin Évi (10.30-tól)  
Baba-mama és terhes torna
  Radics Veronika  
Alakformáló
  Komlós Mónika  
Alakformáló
  Holló Leleszi Krisztina  
Pilates
11:00 - - - -   Bálint Katica  
Bike with Baby
  Varga Kata  
Spin Racing
-
12:00 -   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Csige Bogi  
Baba-mama és terhes torna
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
- - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Augusztin Évi  
Alakformáló
  Major Dániel  
HIIT Cardio
Szigetvári Eszter (h)
Alakformáló
  Radics Veronika (h)  
Has-láb-fenék
  Augusztin Évi  
Alakformáló
- -
17:00   Augusztin Évi  
Dinamikus jóga (új)
  Radics Veronika  
Alakformáló
  Szigetvári Eszter  
Zsírégető
  Radics Veronika (h)  
Alakformáló
  Augusztin Évi  
Dinamikus jóga
  Szigetvári Eszter  
Zsírégető
  Galgóczi Viktória   
Hot Iron
18:00   Nagy Zsuzsa  
Alakformáló
  Radics Veronika  
Dance Step
  Nagy Zsuzsi  
Alakformáló
  Nagy Zsuzsa  
Zsírégető
  Radics Veronika  
Dance Step
  Szigetvári Eszter  
Alakformáló
  Lakatos Anna  
Alakformáló
19:00   Groholy Babett  
KANGOO (19.15-től)
 Tóth Andi (h)
Hot Iron
  Székely Csilla  
KANGOO
  Nagy Zsuzsa  
Alakformáló
  Groholy Babett  
KANGOO
-   Székely Csilla  
KANGOO
20:00   Groholy Babett  
Alakformáló (20.15-től)
  Varga Kata  
Spin Racing
  Székely Csilla  
Zsírégető
  Varga Kata  
Spin Racing
  Balázs Eszter  
Hot Iron (Új!)
-   Fehér Sándor  
Iron Cross
21:00 - - - - - - -
 

Box 1

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 - - - - - - -
8:00 -   Miló Viktória  
Ökölvívás-kesztyűzés
-   Miló Viktória  
Ökölvívás kesztyűzés
- - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - - - -
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00   Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
- - -
14:00 - - - - -   Belics Krisztina (14.30-  
Ökölvívás-kesztyűzés 90p
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
15:00   Mile Szilvia (15.30-16.30)  
Gy.Fitness balett-haladó
- - - - - -
16:00   Mile Szilvia (16.30-tól)  
Gy.Fitness balett
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
-   Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
-
17:00   Lázár Melinda (17.30-)  
Zsákos köredzés 90p
  Zana Mónika (17.30-)  
Zsákos köredzés 90p
  Lázár Melinda (17.30-tól)  
Zsákos köredzés (90p)
  Zana Mónika (17.30-tól)  
Zsákos köredzés (90p)
  Wekerle Gyula  
Köredzés (90p)
-   Mónus Viktor  
XMA extra (90 p)
18:00 - - - -   Zana Mónika 90p (17.30-)  
Ökölvívás kesztyűzés
- -
19:00   Miló Viktória (80p)  
Zsákos köredzés
  Gyugyó bácsi (90p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Miló Viktória 19.15-től  
Zsákos köredzés (80p)
  Gyugyó bácsi (90p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Berki Team (19-től)  
Profi boksz (120p)
- -
20:00   Berki Team  
Profi boksz (20.30-tól)
  Berki Team (19-től)  
Profi boksz (120p)
-   Berki Team (19-től)  
Profi boksz (120p)
- - -
21:00 - - - - - - -
 

Box 2

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Varga Attila  
Kettlebell (7.35-tól)
-   Varga Attila  
Kettlebell (7.35-tól)
  Fintor Gábor (Új)  
TRX (7.30-tól)
  Varga Attila  
Kettlebell (7.35-tól)
- -
8:00   Kempelen Zita 8.30-tól  
Cardio Cross trainning
-   Kempelen Zita (8.30-)  
Súlyzós CrossCamp
-   Kempelen Zita 8.30-tól  
TRX-Súlyzós Fusion
-   Fintor Gábor (Új)  
Cross tng 8.30-tól
9:00 - - - - - -   Fintor Gábor (Új)  
TRX 9.30-tól
10:00 - - - - - - -
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - -   Mile Szilvia (15.30-16.30)  
Gy.Fitness balett-haladó
- -
16:00   Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  Mile Szilvia  
Gyermek Fitness kezdő
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  Mile Szilvia  
Gyermek Fitness kezdő
  Mile Szilvia (16.30-tól)  
Gy.Fitness balett
- -
17:00   Nagy Zsuzsa  
TRX
  Mile Szilvia (19.00-ig)  
Gyermek Fitness haladó
  Nagy Zsuzsa  
TRX
  Mile Szilvia (19.00-ig)  
Gyermek Fitness haladó
  Székely Csilla   
TRX
- -
18:00   Kempelen Zita (18.15-től)  
Cardio CrossCamp
  Oprics László  
TRX (18.15-től)
  Kempelen Zita  
CrossCamp (90p)
  Oprics László (90p)  
TRX Cross köre. (17.45-től)
  Kempelen Zita   
Súlyzós CrossCamp (90p)
-   Szalay Tamás  
TRX
19:00   Székely Csilla  
TRX (19.15-től)
  Oprics László  
Cross tréning (19.15-től)
  P.Viktor/Kettlebell (19.30-)  
bérlet nem érvényes rá
  Rékasi Eszter  
Köredzés (19.15-től)
-   Szalay Tamás  
TRX
-
20:00   P.Viktor/Kettlebell(20.15-től)  
bérlet nem érvényes rá
  Major Dániel  
TRX (20.15-től)
  Berki Team  
Profi boksz (20.30-tól)
  Major Dániel  
TRX (20.15-től)
- - -
21:00   Berki Team (20:30)  
Profi boksz
- - - - - -
 

Kisterem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 -   Fintor Gábor (Új)  
Cross tréning (7.30-tól)
-   Farkas Bálint  
Cross trng
  Fintor Gábor (h)  
Cross trng
- -
8:00 -   Kempelen Zita  
TRX (8.30-től)
  Csige Bogi  
Tacfit
  Kempelen Zita  
TRX (8.30-tól)
  Csige Bogi  
Tacfit
- -
9:00   Major Dániel   
TRX
-   Csige Bogi  
Clubbell Yoga
-   Csige Bogi  
Clubbell Yoga
  Varró Gyula  
Core trainning
-
10:00 - - - -   Galgóczi Viktória  
Pilates
  Varró Gyula  
Step Performance
-
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Farkas Kinga (Új)  
Baba-mama torna
- -   Varró Gyula  
Core trainning
  Szabó Beatrix  
Tabata
- -
17:00   Fintor Gábor (Új)  
Funkcionális köredzés
  Varró Gyula  
Step Performance
  Galgóczi Viktória  
Beautyrobic
  Varró Gyula  
Step Performance
  Radics Veronika  
Funkc. Step
- -
18:00   Komlós Mónika  
Gerinctréning
  Varró Gyula  
Core trainning
  Komlós Mónika  
Funkcionális tréning
  Farkas Bálint 18.15-től  
Funkcionális köredzés
  Székely Csilla   
TRX
- -
19:00   Dugonics Eszter  
Hot Iron (19.15-től)
  Rékasi Eszter   
Köredzés (19.15-től)
  Mónus Viktor  
XMA (90p)
  Dugonics Eszter  
Hot Iron (19.15-től)
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

Keresés

Hírlevél

szovegfejlec kovessminket

facebyoutube twittpinter insta 

ndn gildamax

fitdress gildamax 200

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.