Órarend (2017.08.21.- 2017.08.27.)

Aerobic órarend - Nagy terem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Pilisy Zsófi  
Hot Iron (új)
  Borbély Beatrix  
Has-láb-fenék
  Válóczy Luca  
Alakformáló
  Borbély Beatrix  
Alakformáló
  Válóczy Luca  
Alakformáló
- -
8:00   Pilisy Zsófi (h)  
Zsírégető
  Lakatos Anna   
Cross tréning
  Pilisy Zsófi (h)  
Zsírégető
  Lakatos Anna   
Cross tréning
  Farkas Kinga (h)  
Zsírégető
  Nagy Zsuzsa  
Alakformáló
-
9:00 -   Lakatos Anna   
Gerinc tréning+streching
  Fehér Sándor  
Hot Iron
  Páncsics Dianna  
Spin Racing
  Galgóczi Viktória  
IRON CROSS
  Nagy Zsuzsa  
Zsírégető + Has
  Holló Leleszi Krisztina  
Alakformáló
10:00   Válóczy Luca  
Zsírégető
  Augusztin Évi (10.30-tól)  
Baba-mama és terhes torna
  Fehér Sándor  
Alakformáló
  Augusztin Évi (10.30-tól)  
Baba-mama és terhes torna
  nyári szünet  
Alakformáló
  Kun Évi (h)  
Alakformáló
  Holló Leleszi Krisztina  
Pilates
11:00 - - - -   nyári szünet  
Bike with Baby
  nyári szünet  
Spin Racing
-
12:00 -   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
-   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
- - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Augusztin Évi  
Alakformáló
  Major Dániel  
Cardio kondi
  Páncsics Diana  
Alakformáló
  Radics Veronika  
Has-láb-fenék
  Augusztin Évi  
Alakformáló
- -
17:00   Augusztin Évi  
Has-láb-fenék
  Radics Veronika  
Alakformáló
  Szigetvári Eszter  
Zsírégető
  Radics Veronika  
Alakformáló
  Augusztin Évi  
Dinamikus jóga
  Szigetvári Eszter  
Zsírégető
  Galgóczi Viktória   
Hot Iron
18:00   Nagy Zsuzsa  
Alakformáló
  Radics Veronika  
Dance Step
  Nagy Zsuzsi  
Alakformáló
  Nagy Zsuzsa  
Zsírégető
  Radics Veronika  
Dance step
  Szigetvári Eszter  
Alakformáló
  Lakatos Anna  
Alakformáló
19:00   Krekács Ildi (h)  
KANGOO (19.15-től)
  Galgóczi Viktória (h)  
Hot Iron
  Kalmár Csilla  
KANGOO
  Nagy Zsuzsa  
Alakformáló
  Kalmár Csilla (h)  
KANGOO
-   Kalmár Csilla   
KANGOO
20:00   Krekács Ildi (h)  
Alakformáló (20.15-től)
  Varga Kata  
Spin Racing
  Kalmár Csilla  
Zsírégető
  Varga Kata  
Spin Racing
  Elmarad  
Hot Iron
-   Galgóczi Viktória (h)  
Iron Cross
21:00 - - - - - - -
 

Box 1

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 - - - - - - -
8:00 -   Miló Viktória  
Ökölvívás-kesztyűzés
- Elmarad
Ökölvívás kesztyűzés
- - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - - - -
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00   Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Béres Zoltán (120p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
- - -
14:00 - - - - -   Belics Krisztina (14.30-  
Ökölvívás-kesztyűzés 90p
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
15:00   nyári szünet  
Gy.Fitness balett-haladó
- - - - - -
16:00   nyári szünet  
Gy.Fitness balett -haladó
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
-   Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
-
17:00   Lázár Melinda (17.30-)  
Zsákos köredzés 90p
  Zana Mónika (17.30-)  
Zsákos köredzés 90p
  Lázár Melinda (17.30-tól)  
Zsákos köredzés (90p)
  Zana Mónika (17.30-tól)  
Zsákos köredzés (90p)
  nyári szünet  
Köredzés (90p)
-   Mónus Viktor  
XMA extra (90 p)
18:00 - - - -   Zana Mónika 90p (17.30-)  
Ökölvívás kesztyűzés
- -
19:00   Miló Viktória (80p)  
Zsákos köredzés
  Gyugyó bácsi (90p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Zana Mónika (h) 19.15-től  
Zsákos köredzés (80p)
  Gyugyó bácsi (90p)  
Ökölvívás-kesztyűzés
  Berki Team (19-től)  
Profi boksz (120p)
- -
20:00   Berki Team  
Profi boksz (20.30-tól)
  Berki Team (120p)  
Profi boksz hobbystáknak is
  Elmarad
Thai boksz (20.30-tól  

bérlet nem érvényes rá
  Berki Team (120p)  
Profi boksz hobbystáknak is
- - -
21:00 - - - - - - -
 

Cross terem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Varga Attila  
Kettlebell (7.30-tól)
-   Varga Attila  
Kettlebell (7.30-tól)
  Farkas Bálint (ÚJ!)  
Cross TRX köredzés (7.30)
  Varga Attila  
Kettlebell (7.30-tól)
- -
8:00   Kempelen Zita 8.30-tól  
Cardio Cross trainning
  Kempelen Zita  
TRX (8.30-től)
  Kempelen Zita (8.30-)  
Súlyzós CrossCamp
  Kempelen Zita  
TRX (8.30-tól)
  Kempelen Zita 8.30-tól  
CrossCamp
-   Fintor Gábor  
Cross tng 8.30-tól
9:00 - - - - - -   Fintor Gábor  
TRX 9.30-tól
10:00 - - - - - - -
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - -   nyári szünet   
Gyermek Fitness balett
- -
16:00   Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  nyári szünet   
Gyermek Fitness kezdő
  Kiss Alex (90p)  
Ökölvívás-Versenyzők
  nyári szünet  
Gyermek Fitness kezdő
  nyári szünet   
Gyermek Fitness balett
- -
17:00   Nagy Zsuzsa  
TRX
  nyári szünet   
Gyermek Fitness haladó
  Nagy Zsuzsa  
TRX
  nyári szünet  
Gyermek Fitness haladó
- - -
18:00   Kempelen Zita (18.15-től)  
Cardio CrossCamp
  Major Dániel (h)  
TRX (18.15-től)
  Kempelen Zita  
CrossCamp (90p)
  Oprics László (90p)  
TRX Cross köre. (17.45-től)
  Kempelen Zita   
Súlyzós CrossCamp (90p)
-   Szalay Tamás  
TRX
19:00   Sokoray Lilla (h)  
TRX (19.15-től)
  Major Dániel (h)  
Cross tréning (19.15-től)
  P.Viktor/Kettlebell (19.30-)  
bérlet nem érvényes rá
  Rékasi Eszter  
Köredzés (19.15-től)
  Thai boksz 19.30-tól  
bérlet nem érvényes rá
  Szalay Tamás  
TRX
-
20:00   P.Viktor/Kettlebell (20.15-től)  
bérlet nem érvényes rá
  Major Dániel  
TRX (20.15-től)
  Berki Team  
Profi boksz (20.30-tól)
  Major Dániel  
TRX (20.15-től)
- - -
21:00 - - - - - - -
 

Kisterem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 -   Czudor Benjamin (7.30-tól)  
Funkcionális köredzés
- - - - -
8:00 - -   nyári szünet   
Tacfit
-   nyári szünet   
Tacfit
- -
9:00 - -   nyári szünet   
Dinamikus Jóga
-   nyári szünet   
Gerincjóga
  Gyurka Nikolett (h)  
Core trainning
-
10:00 - - - -   Galgóczi Viktória  
Pilates
  Gyurka Nikolett (h)  
Step Performance
-
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Elmarad 
Baba-mama torna
- -   Elmarad  
Core trainning
  Szabó Beatrix  
Tabata
- -
17:00   Groholy Babett (új!)  
Funkcionális köredzés
  Varró Gyula  
Step Performance
  Galgóczi Viktória  
Hot Iron
  Elmarad  
Step Performance
  Radics Veronika  
Kondi step
- -
18:00   Augusztin Évi   
TRX
  Varró Gyula  
Core trainning
  Komlós Mónika  
Funkcionális tréning
  Farkas Bálint 18.15-től  
Funkcionális köredzés
  nyári szünet   
TRX
- -
19:00   Dugonics Eszter  
Hot Iron (19.15-től)
  Rékasi Eszter   
Köredzés (19.15-től)
  Mónus Viktor  
XMA (90p)
  Dugonics Eszter  
Hot Iron (19.15-től)
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni

 

Keresés

Hírlevél

ITT IS TALÁLKOZHATUNK

szovegfejlec kovessminket

facebyoutube twittpinter insta 

ndn gildamax

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.