Órarend (2017.08.21. - 2017.08.27.)

 

Aerobic órarend

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Béres Réka  
Zsírégető
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Béres Réka  
Zsírégető
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Zsírégető
- -
8:00 - - - - - - -
9:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
-   Nyáron szünetel  
Has-láb-popsi
-   Nyáron szünetel  
Alakformáló
- -
10:00 -   Kun Évi  
Hot iron1
- -   Kun Évi  
Hot iron1
  Válóczy Luca  
Has láb popsi
  Dobos Fanny  
Alakformáló
11:00   Béres Réka  
Senior torna
-   Klobusitzky Claudia  
Senior tonra
- -   Válóczy Luca  
Hot iron1
  Kalmár Csilla  
Kangoo
12:00   Béres Réka  
Alakformáló
-   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
-   Dobos Fanny  
Alakformáló
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Alakformáló
  Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Zsírégető
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
  Nyáron szünetel  
SwingDanceGym
-
17:00   Dobos Fanny(h)  
Zsírégető
  Pilisy Zsófi  
Hot iron2
  Kalmár Csilla  
Kangoo
  Pilisy Zsófi  
Hot iron 1
  Farkas Bálint  
Cross training
  Nyáron szünetel  
ShapeUp!Zsírégető
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
18:00   Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Rádi Móni(h)  
Zsírégető
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Dobos Fanny(h)  
Zsírégető
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
19:00   (19:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Dósa Kriszti  
Pilates
  (19:10)Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Sólyom Enikő  
Pilates
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
- -
20:00   (20:10)Kalmár Csilla  
Kangoo
  Vujicsity Viki  
Zsírégető
  (20:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Farkas Bálint  
Cross training
  Gyurkovics Anikó  
Kangoo
- -
21:00 - - - - - - -
 

Aerobic órarend - Spinning terem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   nyáron szünetel  
Spinning
  Jámbor Bea  
Spinning
-   Hetényi Reni  
Spinning
  nyáron szünetel  
Spinning
- -
8:00   Szendrődy Szilárd  
Spinning
- -   nyáron szünetel  
Spinning
  Hetényi Reni(h)  
Spinning
- -
9:00 - - - - -   Nyáron szünetel  
Spinracing
  Baranyai Noémi  
Spinning
10:00 - - - - - -   Baranyai Noémi  
Spinning
11:00 - - - - - - -
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   (16:30)Nyáron szünetel  
Spinning
- - - - - -
17:00   (17:30)Zala Miki  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (17:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni (h)
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni  
Spinning
  (17:30)Nyáron szünetel  
Spinning
  Nyáron szünetel  
Spinracing
18:00   (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (18:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni (h)
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni  
Spinning
-   Nyáron szünetel  
Spinracing
19:00   (19:30)Nyáron szünetel  
Spinning
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
-   (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -
 

Funkcionális terem

 HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Polákovits Flóra  
Cross training
  Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
- -
8:00 - - - - - - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - - -   Polákovits Flóra  
Cross training
11:00 - - - - - -   Polákovits Flóra  
TRX
12:00 - - -   Farkas Bálint  
Cross Training
- - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00 - - - -   Polákovits Flóra  
TRX
- -
17:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Nyáron szünetel  
TRX
-
18:00   (18:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Cross training
-   Nyáron szünetel  
Spartan warrior90'
19:00   (19:10)Polákovits Flóra  
TRX
  Vujicsity Viki  
funkc. köredzés
  (19:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Czina Kriszti  
BodyartDeepwork
  Vujicsity Viki  
TRX Dbands fusion
- -
20:00   (20:10)Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Thai boksz  
Különjegyes
  (20:10)Kiss Iri  
TRX
  Thai Boksz  
Különjegyes
- - -
21:00 - - - - - - -
 

Az egyes órákra érvényes belépőket érkezési sorrendben adjuk ki, ezért kérjük, időben érkezzenek!

Az órarend változtatás jogát fenntartjuk!
Az órák maximális létszáma függ az órák típusától.
A maximális létszámnál több vendéget nem áll módunkban beengedni.

 

Keresés

Hírlevél

ITT IS TALÁLKOZHATUNK

szovegfejlec kovessminket

facebyoutube twittpinter insta 

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.