Aerobic órarend / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
Farkas Bálint
Cross training
  Major Dániel
Köredzés
Major Dániel
HIIT Cardio
Holló Kriszti
Zsírégető
   
8:00
             
9:00
          Dugonics Eszter(h)
Hot iron cross
 
10:00
          Dugonics Eszter(h)
Alakformáló
Wekerle Gyula
Slimtraining
11:00
Klobusitzky Claudia
Senior torna
  Béres Alexandra
Senior torna
  Csige Bogi(h)
Senior torna
  Wekerle Gyula
Fitbox
12:00
  Tomori Andi
Kondi
  Tomori Andi
Kondi
Tomori Andi
Zsírégető
   
13:00
             
14:00
             
15:00
        Bencsik Móni
Gerinc torna
   
16:00
  Tomori Andi
Alakformáló
Tomori Andi
Alakformáló
Mile Szilvi
Gyerekfitness
Major Dániel
Kondi
   
17:00
Wekerle Gyula
Iron boksz
Tomori Andi
Zsírégető
Szőts István
Zsírégető
Holló Kriszti
Pilates
Góth Mariann
Hot iron cross
Körmendi Petra
Alakformáló
Tomori Andi
Zsírégető
18:00
Wekerle Gyula
Slim training
Béres Alexandra
Súlykontroll
Szőts István
Full kondi
Czvikli Zsuzsa
Jóga Flow
Pilisy Zsófi
Zsírégető
Körmendi Petra
Zsírégető
Tomori Andi
Alakformáló
19:00
Wekerle Gyula
Fit box
Driszku István
Bootcamp
Csont András
Alakformáló
Wekerle Gyula
Fitbox
Pilisy Zsófi
Haslábpopsi
  Csige bogi(h)
Jóga
20:00
Csont András
Alakformáló
Holló Kriszti
Pilates
Góth Mariann
Hot iron1
Osvaldo Zequeira
Salsa Fitness
Csige Bogi
Clubell yoga
   
21:00
             

Funkcionális terem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
Major Dániel
TRX
  Vörös Kata
TRX
  Groholy Babett
Funkcionális köredzés
   
8:00
#HIV!            
9:00
            Madarász Zsolt
TRX
10:00
          Landl Brigi
TRX
Madarász Zsolt
Cross training 90
11:00
             
12:00
             
13:00
             
14:00
             
15:00
             
16:00
(16:30)Major Dániel
TRX köredzés
  Varró Gyula
Core training
Farkas Báilnt
Cross training
Körmendi Petra(h)
Core training
   
17:00
(17:30)Sóla Angelika
Boxköredzés
  Pilisy Zsófi
Cross training
(17:30)Tomori Andi
TRX
Körmendi Petra
TRX
   
18:00
(18:30) Pilisy Zsófi
CrossCamp
(18:30) Vörös Kata
TRX köredzés
Madarász Zsolt
TRX
(18:30)Vörös Kata
TRX
Madarász Zsolt
TRX
  Körmendi Petra(h)
TRX
19:00
(19: 30)Pilisy Zsófi
TRX
(19:30)Vörös Kata
TRX
Madarász Zsolt
TRX
(19:30)Pilisy Zsófi
Cross training súlyzós
Sóla Angelika
Boxköredzés
   
20:00
             
21:00
             

Kisterem / 2017. 3. hét (01.16. - 01.22.)

 

  Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
6:00
             
7:00
  Czvikli Zsuzsa
Gerincjóga
         
8:00
             
9:00
             
10:00
             
11:00
          Landl Brigi
Gerinctorna
 
12:00
Klobusitzky Claudia
Shape akciós jegy
  Béres Alexandra
Shape akciós jegy
  elmarad
Shape akciós jegy
   
13:00
             
14:00
             
15:00
             
16:00
             
17:00
(17:30)Bálint Katica
Spinning
(17:30)Csont András
Spinracing
Varró Gyula
Performance on bike
(17:30) Csont András
Spinracing
Varga Kata(h)
Spinracing
  Csont András
Spinracing
18:00
(18:30)bálint Katica
Spinning
(18:30)Osvaldo Zequeira
Salsa fitness
Virágh Zsolt
Spinning
(18:30) Csont András
Spinracing
Varga Kata(h)
Spinracing
   
19:00
(19:30) Landl Brigi
Gerinctorna
  Virágh Zsolt        
20:00
             
21:00
           
Hot Iron 2 és Cross: HALADÓ órák, melyet azon vendégeinknek ajánljuk, akik legalább 6 - 8 hét Hot Iron 1 és 2- es órát végig jártak.
A változtatás jogát fenntartjuk!

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.