Órarend (2017.03.20-2017.03.26)

 

Aerobic órarend

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Béres Réka  
Zsírégető
  Sallai Manuéla  
Alakformáló
  Béres Réka  
Zsírégető
  Sallai Manuéla  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Zsírégető
- -
8:00 - - - - - - -
9:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
-   Dobos Fanny  
Has-láb-popsi
-   Dobos Fanny  
Alakformáló
- -
10:00 -   Kun Évi  
Hot iron1
- -   Kun Évi  
Hot iron1
  Válóczy Luca  
Has láb popsi
  Sallai Manuéla  
Alakformáló
11:00   Béres Réka  
Senior torna
-   Klobusitzky Claudia  
Senior tonra
- -   Válóczy Luca  
Hot iron1
  Sallai Manuéla  
Kangoo
12:00   Béres Réka  
Alakformáló
-   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
-   Dobos Fanny  
Alakformáló
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Dbands
  Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Zsírégető
  Vajda Ági  
Alakformáló
  Vajda Ági (h)  
Alakformáló
-
17:00   Koltai Móni  
Zsírégető
  Mrázik Gabi  
Hot iron 2
  Sallai Manuéla  
Kangoo
  Mrázik Gabi  
Hot iron cross
  Dobos Fanny(h)  
Alakformáló
  Vajda Ági (h)  
ShapeUp!Zsírégető
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
18:00   Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Koltai Móni  
Zsírégető
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Koltai Móni  
Zsírégető
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
19:00   (19:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Dósa Kriszti  
Pilates
  (19:10)Gárdus Bence  
Kickbox aerobic
  Tar Edit(h)  
Jóga
  Koltai Móni  
Dance aerobic
- -
20:00   (20:10)Sallai Manuéla  
Kangoo 
  Sallai Manuéla  
Zsírégető
  (20:10)Gárdus Bence  
Alakformáló
  Tar Edit(h)  
Cross training
  Sallai Manuéla  
Kangoo
- -
21:00 - - - - - - -

Aerobic órarend - Spinning terem

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 -   Békési Andi  
Spinning
-   Békési Andi  
Spinning
  Békési Andi  
Spinning
- -
8:00 -   Békési Andi  
Spinning
-   Békési Andi  
Spinning
  Békési Andi  
Spinning
- -
9:00 - - - - - -   Békési Andi  
Spinning
10:00 - - - - - -   Békési Andi  
Spinning
11:00 - - - - -   Vajda Ági  
Spinracing
-
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   (16:30)Hetényi Reni  
Spinning
- - - - - -
17:00   (17:30)Hetényi Reni  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (17:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (17:30)Zala Miki  
Spinning
  (17:30)Hetényi Reni  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  Bencsik Móni  
Spinracing
18:00   (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (18:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)Hetényi Reni  
Spinning
-   Bencsik Móni  
Spinracing
19:00   (19:30)Zala Miki  
Spinning
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
-   (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

Funkcionális terem


HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Polákovits Flóra  
Cross training
  Bots Szabolcs  
Cross training
  Sallai Manuéla  
Dbands fusion
- -
8:00 - - - - - - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - -   Vajda Ági  
TRX
  Polákovits Flóra  
Cross training
11:00 - - - - - -   Polákovits Flóra  
TRX
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00 - - - -   Polákovits Flóra  
TRX
- -
17:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
ELMARAD!
TRX
-
18:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Groholy Babett(h)  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Cross training
-   Yamak Dia  
Spartan warrior90'
19:00   (19:10)Polákovits Flóra  
TRX
  Vujicsity Viki  
funkc. köredzés
  (19:10)Grohly Babett(h)  
Cross training
  Czina Kriszti  
DeepWork/BodyArt
  Vujicsity Viki  
TRX-Dbands fusion
- -
20:00   (20:10)Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Thai boksz  
Különjegyes
  (20:10)Kiss Iri  
TRX
  Thai Boksz  
Különjegyes
- - -
21:00 - - - - - - -

 

Jövő heti órarend (2017.03.27 - 2017.04.02)

 

Aerobic órarend

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Béres Réka  
Zsírégető
  Sallai Manuéla  
Alakformáló
  Béres Réka  
Zsírégető
  Vajda Ági(h)  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Zsírégető
- -
8:00 - - - - - - -
9:00   Dobos Fanny  
Alakformáló
-   Dobos Fanny  
Has-láb-popsi
-   Dobos Fanny  
Alakformáló
- -
10:00 -   Kun Évi  
Hot iron1
- -   Kun Évi  
Hot iron1
  Válóczy Luca  
Has láb popsi
  Sallai Manuéla  
Alakformáló
11:00   Béres Réka  
Senior torna
-   Klobusitzky Claudia  
Senior tonra
- -   Válóczy Luca  
Hot iron1
  Sallai Manuéla  
Kangoo
12:00   Béres Réka  
Alakformáló
-   Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
-   Tar Edit(h)  
Alakformáló
- -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   Fehér Sándor  
Kondi
  Dobos Fanny  
Dbands
  Fehér Sándor  
Kondi
  Tar Edit(h)  
Zsírégető
  Vajda Ági  
Alakformáló
  Sólyom Enikő  
SwingDanceGym
-
17:00   Sallai Manuéla(h)  
Zsírégető
  Mrázik Gabi  
Hot iron 2
  Sallai Manuéla  
Kangoo
  Mrázik Gabi  
Hot iron cross
  Farkas Bálint  
Cross training
  Sólyom Enikő  
ShapeUp!Zsírégető
  Dobos Fanny  
Hot iron 1
18:00   Vald Gergő(h)  
Kickbox aerobic
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Sallai Manuéla(h)  
Zsírégető
  Samu Kriszti  
Alakformáló
  Koltai Móni  
Zsírégető
  Klobusitzky Claudia  
Alakformáló
  Dobos Fanny  
Alakformáló
19:00   (19:10)Vald Gergő(h)  
Alakformáló
  Dósa Kriszti  
Pilates
  (19:10)Szőts István(h)  
Kickbox aerobic
  Sólyom Enikő  
Pilates
  Koltai Móni  
Dance aerobic
- -
20:00   (20:10)Sallai Manuéla  
Kangoo 
  Sallai Manuéla  
Zsírégető
  (20:10)Farkas Bálint(h)  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Sallai Manuéla  
Kangoo
- -
21:00 - - - - - - -

Aerobic órarend - Spinning terem

HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00 -   Békési Andi  
Spinning
-   Békési Andi  
Spinning
  Békési Andi  
Spinning
- -
8:00 -   Békési Andi  
Spinning
-   Békési Andi  
Spinning
  Békési Andi  
Spinning
- -
9:00 - - - - - -   Békési Andi  
Spinning
10:00 - - - - - -   Békési Andi  
Spinning
11:00 - - - - -   Vajda Ági  
Spinracing
-
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00   (16:30)Hetényi Reni  
Spinning
- - - - - -
17:00   (17:30)Hetényi Reni  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (17:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (17:30)Zala Miki  
Spinning
  (17:30)Baranyai Noémi(h)  
Spinning
  (17:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  Bencsik Móni  
Spinracing
18:00   (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)SchmidtMártiTücsi  
Spinning
  (18:30)Baranyai Noémi  
Spinning
  (18:30)Zala Miki  
Spinning
  (18:30)Baranyai Noémi(h)  
Spinning
-   Bencsik Móni  
Spinracing
19:00   (19:30)Zala Miki  
Spinning
  (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
-   (19:30)Samu Kriszti  
Spinracing
- - -
20:00 - - - - - - -
21:00 - - - - - - -

Funkcionális terem


HÉTFŐKEDDSZERDACSÜTÖRTÖKPÉNTEKSZOMBATVASÁRNAP
6:00 - - - - - - -
7:00   Bots Szabolcs  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Polákovits Flóra  
Cross training
  Bots Szabolcs  
Cross training
  elmarad  
Dbands fusion
- -
8:00 - - - - - - -
9:00 - - - - - - -
10:00 - - - - -   Vajda Ági  
TRX
  Polákovits Flóra  
Cross training
11:00 - - - - - -   Polákovits Flóra  
TRX
12:00 - - - - - - -
13:00 - - - - - - -
14:00 - - - - - - -
15:00 - - - - - - -
16:00 - - - -   Polákovits Flóra  
TRX
- -
17:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Szalay Tamás  
TRX
-
18:00   Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Farkas Bálint  
Cross training
  Groholy Babett  
TRX
  Bots Szabolcs  
Cross training
-   Yamak Dia  
Spartan warrior90'
19:00   (19:10)Polákovits Flóra  
TRX
  Vujicsity Viki  
funkc. köredzés
  (19:10)Farkas Bálint  
Cross training
  Czina Kriszti  
DeepWork/BodyArt
  Vujicsity Viki  
TRX-Dbands fusion
- -
20:00   (20:10)Bots Szabolcs  
Boksz köredzés
  Thai boksz  
Különjegyes
  (20:10)Kiss Iri  
TRX
  Thai Boksz  
Különjegyes
- - -
21:00 - - - - - - -

KARRIER
Szeretnél nálunk dolgozni ?
Küldj egy fényképes önéletrajzot a karrier@gilda-max.hu email címre.
Ha aktuális keresésünk lesz és alkalmasnak találunk a feladatra, jelentkezünk majd.